Українські літератори отримають міжнародну премію

 

Міжнародна Рада з Дитячої та Підліткової Книги, яка присуджує Премію Ганса Крістіана Андерсена, визначила найкращих митців, які працюють в дитячій літературі. Цьогоріч на здобуття Премії подано імена письменника Олександра Дерманського, ілюстраторки Ольги Кузнецової та перекладачки Наталі Іваничук.

Літературну премію імені Г. Х. Андерсена часто називають Нобелівською премією у сфері дитячої літератури. Організована вона 1958 року Міжнародним комітетом з дитячої та юнацької літератури ЮНЕСКО, за рекомендацією його засновника та першого президента, видатної діячки світової дитячої літератури Йєлли Лепман.

Премія Андерсена є найвищою міжнародною відзнакою для дитячих авторів та ілюстраторів. Опікується нагородою королева Данії. До журі премії входять фахівці в галузі дитячої літератури з усього світу.

Премія вручається раз на два роки. Журі оцінює не конкретну роботу, а досягнення всього життя номінантів. А книги переможців рекомендуються до перекладу на всі мови світу, щоб всі діти планети могли їх прочитати.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що переселенці з Криму започаткували регулярні “Кримські зустрічі” в Ірпені.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також