До Переяслава з’їдуться художники з усієї України

 

У вересні 2020 року у місті проходитиме пленер “Червень у Переяславі”. Під час пленеру художники надихаються краєвидами Переяслава, потім пишуть картини.

Начальниця міського відділу культури, організаторка пленеру Антоніна Курченко розповіла “Переяслав Сіті”:

Щодо проведення пленеру ми прийняли рішення дуже швидко, бо це було, можна сказати, втілення мрії у життя. З місцевими художниками ми протягом багатьох років, коли я на посаді, про це говорили. Але постійно не вистачало фінансування: це ж треба людей харчувати, забезпечувати житлом. Спонсори не розуміли, який їм зиск із такого заходу. А коли я повернулася з декретної відпустки на роботу, дізналася, що в нас є кошти. Зустрілася з Романом та Олександром, вони розповіли, як це мало б бути, я сказала: “Ми це зробимо”. І зробили. Перспективи у цього пленеру шалені. Колекція картин у місті збільшується завдяки відомим художникам, плюс вони зі своїми роботами, де зображений Переяслав, їздять на виставки у інші міста, тим самим популяризують наше місто. Епідемія коронавірусу трохи завадила втілити в життя другий пленер “Червень у Переяславі”. Але ми з ініціаторами вже готуємося, перенесли його на вересень на День міста, – зазначила організатор.

Минулого року у День молоді художники представили більше ста робіт на виставці в НЦК “Зустріч”. Частину картин продали, десять залишили місту, а інші забрали із собою. 

На перший пленер “Червень у Переяславі” із міського бюджету витратили 53 тисячі гривень.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Бузовій на Київщині сталася серйозна пожежа.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також