У Києві відкрилася виставка, присвячена людям без паспорта (ФОТО)

Виставка «Фото на паспорт» фотографа Олександра Чекменьова відкрилася в Музеї історії Києва вчора, 5 листопада.

Український фотограф А.Чекменев їздив в найвіддаленіші віддалені куточки України задля спілкування з жителями ромських поселень, які досі не мають паспорта громадянина України, а також з пенсіонерами, які все ще мають паспорт Радянського Союзу. Серед цих людей є й ті, хто народився на на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, бездомні особи, засуджені особи.

Таких людей в Україні, які не мають громадянства, або перебувають під ризиком громадянства, за оцінкою Агентства ООН у справах біженців, за станом на 2019 більше 35 600.

Автор цих світлин розповів, що вважає своєю місією знімати справжнє життя, саме тому їздив до людей без громадянства. Також він наголосив, що історія ця триває вже чверть століття, а знімати її обов’язково, адже ці люди також вважають себе громадянами України. Він додав, що 28 листопада буде його виставка, присвячена бездомним людям.

Виставка «Фото на паспорт» проходить в рамках святкування 5-річчя кампанії «Я Існую» (#IBelong) щодо подолання безгромадянства в світі. Захід проходить за підтримки Агентства ООН у справах біженців. Відвідати виставку можна до 19 листопада.

*Світлини: ostro.org

Раніше «Столичний регіон» писав про цикл лекцій, присвячений династії Терещенків.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також