На «облаштуванні» Русанівської набережної у Києві розтратили понад 7 мільйонів гривень

«Київзеленбуд» замовив у сумнівної фірми «Княжна Либідь» роботи, які не були виконані, бюджетні гроші вкрали.

Комунальне підприємство «Київзеленбуд» проводило тендер на отримання послуг з облаштування поливально-зрошувальної мережі в парку на Русанівській набережній на суму 7,1 млн гривень. Договір уклали з постійним підрядником – ТОВ «Княжна Либідь». Згідно з умовами договору, підрядник зобов’язався власними та залученими силами та засобами виконати роботи відповідно до затвердженої кошторисної документації.

Загальна вартість виконання робіт за договором склала 7 млн ​​180 тис. гривень, а саме: 1 млн 751 тис. гривень, передбачені у 2017 році Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2017 рік та 5 млн 429 тис. гривень «відповідно до узгодженого сторонами зведеним кошторисним розрахунком ».

Обстеження «результатів» показало повну відсутність слідів поливально-зрошувальної системи. Їх просто виявити на набережній не вдалося. Сама фірма на момент оприлюднення закупівлі не мала на своєму балансі fні техніки, fні досвіду проведення аналогічних робіт.

Виділені кошти на проведення зазначених робіт фірмою не освоюютьcz належним чином, роботи не проводяться, система пристрою поливально-зрошувальної мережі в парку на Русанівській набережній навіть не була закладена.

Розслідуванням «облаштування» зайнялися правоохоронці. Вони вважають, що виділені кошти міського бюджету були просто вкрадені.


Раніше «Столичний регіон» писав про незаконне будівництво у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також