У Києві до Дня вчителя оголосили флешмоб

«Дерева замість квітів» – саме так називається флешмоб, який оголосила міська ініціатива Kyiv Smart City.

Головна мета флешмобу проста та зрозуміла: потрібно привернути якнайбільше дорослих та дітей до екоакції. Оскільки на День вчителя вже традиційно несуть квіти, активісти хочуть спробувати на додаток покращити повітря біля шкіл шляхом висадки рослин.

За задумом активістів, замість букетів зі зрізаних квітів, які не проживуть у вазах більше двох-трьох днів, учні мають принести у День вчителя саджанці дерев та кущів. Але це лише перший етап, а ось наступний – висадка саджанців разом з вчителями.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Kyiv Smart City. У повідомленні також йдеться про те, що на думку організаторів флешмоба це згуртує учнів, а на додаток (дуже важливий!) привчить відповідально ставитися до довкілля.

Більшість будівель шкіл у столиці розташовані поблизу доріг з інтенсивним рухом, тож дихати учням вкрай важко. Зокрема, на початку 2019 року активісти з Kyiv Smart City спільно з лабораторією Public Lab провели цікавий проект «Безпечна школа», результатами якого були невдоволені. Справа в тому, що у 34 перевірених навчальних закладах столиці у повітрі буда перевищена концентрація діоксиду азоту, а це пряма загроза легеням та бронхам дітей та дорослих.

Флешмоб з висадкою рослин допоможе змінити ситуацію на краще, тож всіх охочих запрошують приєднатися до нього. Всі умови та правила можна прочитати за посиланням.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про реконструкцію однієї з будівель Києво-Могилянської Академії у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також