Пісенний фестиваль «Шамраївські зорі» запрошує молодь

 

На Сквирщині (Київська область) з 7 по 9 вересня відбудеться фестиваль-конкурс патріотичної пісні для молоді «Шамраївські зорі».

Фестиваль-конкурс не передбачає вступних внесків. Проживання та харчування учасників фестивалю-конкурсу забезпечується за кошти засновників та організаторів заходу. У фестивалі-конкурсі можуть брати участь сольні виконавці, малі виконавські форми (дует, тріо) у двох вікових категоріях: 14-18 років та 19-25 років.

Учасники фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками, переможці – цінними подарунками та грошовими винагородами. Призовий фонд фестивалю-конкурсу складає 50 000 гривень.
У заключному гала-концерті 08 вересня 2018 року візьмуть участь лауреати фестивалю- конкурсу, відомі українські виконавці та український рок-гурт «Друга Ріка».
Анкети-заявки на участь у фестивалі-конкурсі подаються управлінню культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації до 15 серпня 2018 року на електронну адресу: [email protected] з темою листа: «Шамраївські зорі – 2018».

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також