Розумний подарунок для вчителів: у Києві та по всій країні готуються до Дня вчителя

Що подарувати вчителю на його професійне свято? У Києві та у інших містах батьки вигадують різні варіанти, але є один, який має всі ознаки правильного. Книжковий сомельє Дмитро Лаппо вважає, що відповідь очевидна – книга.

Також Дмитро каже, що варто обирати саме ті книжки, які допоможуть педагогам розвиватися у професійній сфері. Таким чином, даруючи книжки вчителям, батьки роблять внесок у якість освіти свої дітей.

На прохання «Столичного регіону» книжковий сомельє Дмитро Лаппо обрав п’ять кращих книг про сучасні методики виховання. До речі батькам вони також будуть дуже корисними!

The Woj Way. Как воспитать успешного человека

Авторка книги – жінка-легенда. Естер Войджіцкі викладала у школі в Пало-Альто, у самому серці Силіконової долини. Її навiть запросили працювати консультантом у Google. Цю книгу вона написала на прохання своїх дочок, коли вони попросили її систематизувати досвід та допомогти їм у вихованні онуків. Ви не знаєте, хто її дочки? Три мультимільйонерки, які зробили запаморочливі кар’єри в трьох різних областях. Сьюзен – генеральний директор YouTube, Джанет – професор педіатрії, Енн – голова інноваційної компанії 23andME. Естер назвала свій метод 5С: Самодовiра, Самоповага, Самостійність, Співпраця і Сердечність.

«Я б дуже рекомендував цю книгу не тільки вчителям, а й батькам – з цією книгою шансів виховати успішну людину буде значно більше», – каже Дмитро.

Книга поки є тільки в перекладі на російську мову.

Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху

Цікава книга від відомого психолога Керол ДУЕК. Метод, який вона розробила, дозволяє оцінити вплив наших установок на наші результати та допомагає змінювати неуспішні установки на працюючі у життi. Книга допоможе всім тим, хто розвиває людей. Не тільки педагогам в школі, але й тренерам, професорам, керівникам у бізнесі. Книга видається  російською та українською мовами.

Три сили. Як виховують в успішних спільнотах

Книга двох професорів Школи права Єльського університету. Джед Рубенфелд та Емі Чуа дослiджують вплив методів виховання та цінностей спільнот, в яких зростають діти, на їхній подальший успіх у житті. Вони дійшли висновку, що для всіх найуспішніших спільнот в Америці визначальною є комбінація трьох чинників, які автори назвали Трьома силами: відчуттям вищості, перебуванням під загрозою та здатністю контролювати імпульси. Ці Три сили притаманні переважно іммігрантам у першому поколінні, релігійним і національним меншинам, які внаслідок життєвих обставин і культурних особливостей досягають виняткового успіху і вибираються на найвищі суспільні щаблі.

Дуже скандальна книга в Америцi.

«Праця із соціології по-ґладуелівськи, до того знову на тому ж культурному мінному полі, що й «Бойовий гімн мами-тигриці», – The New York Times.

Книга видавалася тільки українською мовою.

Знать или уметь? 6 ключевых навыков современного ребенка

Ще одна книга від двох американських професорів (Делаверський та Темпльський університети). Автори вважають, що набивати дитячу голову фактами про світ – безглузде заняття. Вони провели глибоке дослідження навичок, які роблять людину успішніше в сучасному світі та наводять у своїй книзі ключові навички та методи їх розвитку в дітях. Книга видана лише російською.

Розумники. Як виховати успішну особистість

Аманда Ріплі – американська журналістка (Time The Atlantic), досліджувала та порівнювала питання навчання у трьох країнах (Фінляндія, Польща та Південна Корея) та Америці. Виявилося, що в США не найкраща система навчання в світі. Книга написана дуже живою мовою. Факти про освіту в різних культурах приводяться з глибоким аналізом їх впливу на підростаюче покоління.

Якщо коротко про книгу:

  • бестселер New York Times;
  • одна з найбільш важливих книжок року за версією The Economist, The Washington Post;
  • вже видана у 16 країнах свiту.

Видається зараз тільки українською.

Всі книги можна придбати на https://kniga.biz.ua/

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про нову книгу Олега Сенцова, яка буде презентована у Києва 15 жовтня.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також