У Києві покажуть шедеври китайського кінематографа

У Києві пройде виставка, присвячена 100-річчю китайського кінематографа

Серед організаторів слід виділити посольство КНР в Україні. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

18-19 грудня о 14:00 відбудеться урочиста виставка з приводу 100-річчя китайського кінематографа. Представляти шедеври мистецтва доручили Посольству Китайської Народної Республіки в Україні, Київській міській адміністрації, китайським і українським журналістам, науковцям, студентам.

На виставці буде показано повномасштабну історію китайського кіно, починаючи з 1905 року і по сьогодні, на 110 різних стендах. Зокрема, 19 грудня професор Департаменту кіно і телебачення Китайського Мистецтва, Ліу Вей запрошує всіх бажаючих прослухати свою лекцію в будівлі посольства КНР. На лекції він буде аналізувати історію, традиції і ринок китайського кіно. Також в кінотеатрі «Київ» можна подивитися китайський фільм режисера Лу Яна «Братство клинків 2» про легендарну бойову техніку Китаю.

Захід організовано завдяки Музею Китайського кіно, Пекінській народній асоціації дружби народів, Посольству КНР в Україні, Київському університету мистецтва та ін. В майбутньому планується і далі популяризувати такого типу виставки для розвитку дружби між країнами.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також