Рейчел Чунг виступить 12 жовтня в Національній філармонії

12 жовтня в Національній філармонії виступить відома китайська піаністка

Нинішнє повернення Рейчел до Києва (останній раз вона виступала тут у 2006 році на фестивалі «Віртуози планети») ознаменує не менш улюблений усіма класичний шлягер, Другий концерт Сергія Рахманінова, який прозвучить у супроводі Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії. Диригентом буде Віталій Протасов. Про це повідомляє прес-служба Національної філармонії України.

Солістку цього концерту, 27-річну піаністку з Гонконгу, київські меломани добре пам’ятають з Конкурсу Володимира Горовиця 2003 року. Рейчел Чунг тоді отримала першу премію і золоту медаль, а крім того була відзначена низкою спеціальних нагород: за видатне виконання твору з оркестром (концерт Баха), за краще виконання п’єси романтичного репертуару і спеціальний приз як наймолодша учасниця конкурсу.

Буквально через рік після тріумфального виступу в Києві Рейчел здобула перемогу на Міжнародному конкурсі ім. Джини Бахауер в Солт-Лейк-Сіті (штат Юта, США). Після закінчення Гонконгської Академії виконавських мистецтв продовжила навчання в Єльській Школі музики, де навчалася під керівництвом Петера Франкла.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також