Через Дніпро у столиці перекинуть повітряну електромережу

Її інноваційність – у нових опорах португальського виробництва

Нова високовольтна мережа  буде мати довжину 4,5 км, пройде через річку Дніпро. Її змонтують на опорах, що виробляють у Португалії, а використовують по всій Європі. Фахівці ДТЕК Київські електромережі вперше використовуватимуть такі опори, про що й повідомила прес-служба компанії.

Наразі триває реалізація масштабного проекту – будівництва транзитної лінії «ТЕЦ-5 – Славутич-1» та «ТЕЦ-5 – Славутич-2». Загальна кошторисна вартість об’єкту складає 164 млн гривень. Нова потужна електромережа буде обслуговувати новобудови на лівому березі, а саме на Осокорках. Також вона важлива тому, що дозволить частково розвантажити вже існуючі мережі.

Зараз прийшов час встановлення нових сучасних металевих конструкцій опор. Вони у столиці вперше, їх плюси – відносно мала вага та легкість в обслуговуванні. Фахівці стверджують, що буде підвищена і надійність кріплення нової ЛЕП. Для прикладу: старі опори заглиблюють у землю на 4 м, а нові – на 8 м. Таку глибину розрахували, заклавши у неї не тільки вагу опори, але й тип грунту у безпосередній близькості до русла великої ріки. На сьогодні змонтовано 12 опор, ще 5 чекають на свою чергу, яка настане у найближчий час.

Прокладення повітряних ліній через Дніпро заплановано на 2019 рік.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також