Приз за креативність: Пітчинг ідей

 

Киянам пообіцяли приз за креатив

Переможець конкурсу ідей, організованого Малим драматичним театром Києва, отримає грошове заохочення. Про це повідомили організатори конкурсу.

Малий Український драматичний театр в партнерстві з Київським молодіжним центом влаштовує конкурс «Пітчинг ідей». В рамках конкурсу молодь може втілити в життя свою творчу ідею і отримати приз у розмірі 10 000 гривень.

До участі в конкурсі запрошують молодих режисерів, артистів, сценографів, хореографів, композиторів, вокалістів, сценаристів концерту, програми, лекції, кіно, шоу, перфомансу, фільму, квесту або будь-якого іншого проекту, який можна втілити в Малому театрі.

Для участі в конкурсі необхідно лайкнути і зробити репост публікації Малого театру в Facebook і до 18 червня заповнити анкету, прикріпивши до неї селф-відео з коротким описом (60 секунд) ідеї. Кількість ідей від одного учасника не обмежена.

Список 7-ми фіналістів буде оголошено 23 червня.

6 фіналістів обираються за кількістю лайків під відео в Facebook (з 19 по 22 червня), сьомий – методом жеребкування. Переможці представлять свої ідеї на сцені Малого театру і отримають 10 000 гривень на втілення ідеї.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також