Замість книжкового ринку буде ТРЦ?

Девелопер В. Аліев розпочав переговори з приводу земельної ділянки на території «книжки» на Петрівці (метро «Почайна»).

Як відомо, на даній ділянці раніше було заплановано будівництво ТРЦ Petrovka Mall. Три джерела на ринку стверджують, що договір купівлі-продажу поки не підписаний. Однак Аліев дуже зацікавлений в покупці землі, щоб уникнути конкуренції з новим ТРЦ Blockbuster Mall, побудованим поруч зі станцією метро Почайна (загальна площа – 350 тисяч квадратних метрів).

Відкриття останнього відбудеться через кілька місяців. При цьому сам майбутній власник ділянки відмовився від коментарів з приводу переговорів. Нічого не повідомив щодо угоди і нинішній власник цієї ділянки, брат політика Д. Табачника М. Табачник. Як заявив керуючий партнер консалтингової компанії SVDevelopment С. Степенко, земельна ділянку під книжковим ринком коштує $ 10 мільйонів.

Ймовірно, власник землі продасть разом з ділянкою також проект будівництва ТРЦ з усім пакетом дозвільної документації, і тоді сума операції може скласти навіть $ 15-20 мільйонів. Площа ділянки – 4 гектари. Табачник планував будувати на ньому ТРЦ Petrovka Mall площею 150 тисяч квадратних метрів. Однак так і не наважився інвестувати в проект після появи конкурентів: Sky Mall Х. Тедера і ТРЦ Blockbuster Mall В. Аліева.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про нову школу, що відкриє свої двері у Дніпровському районі столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також