На Бориспільщині тесля зробив із села музей просто неба (відео/фото)

 

Українець прикрашає власне село різними дерев’яними скульптурами. Про це повідомляє “Вікна-новини” у Facebook.

Талановитий майстер Віктор Апостол говорить, що любов до дерева в нього з дитинства, а всі навички та вміння перейняв у батька. У далеких двохтисячних у пошуках кращого заробітку виїхав на Росію, де на Московщині виконував різні замовлення: за речі в українському стилі платили шалені гроші. Однак, із початком російської агресії зібрав сім’ю та повернувся на Батьківщину, в рідне село дружини.

У Процеві Віктора поважають за його майсерність, за п’ять років чоловік встиг перетворити рідне село в музей просто неба. Він прикрашає алеї авторськими дерев’яними скульптурами.

Як столяр-віртуоз перетворив село на Київщині на музей просто неба

Столяр-віртуоз перетворив село на Київщині на музей просто неба. Він майже 15 років був на заробітках у Росії, а щойно та почала війну проти України — зібрав сім'ю та повернувся на Батьківщину. Купивши у селі дружини земельну ділянку, чоловік узявся прикрашати його вулиці дерев'яними скульптурами. Власноруч збудував цілий парк, і він зовсім не поступається тим, якими пишаються у великих містах, каже Майя Подгородецкая (Майя Підгородецька).

Опубліковано Вікна-новини Понеділок, 6 липня 2020 р.

Купивши в селі дружини земельну ділянку, чоловік узявся прикрашати його вулиці дерев’яними скульптурами, тут є навіть парк із водограєм. А на в’їзді до Процева чоловік поставив копію відомого пам’ятника Кию, Щеку, Хориву та їхній сестрі Либідь.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що на частині вулиці Братиславської обмежать рух транспорту до кінця липня.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також