«Кураж Базар» та інклюзивний табір і центр для соціалізації дітей з інвалідністю

 

На арт-заводі «Платформа» 23-24 червня відбудеться благодійна барахолка «Кураж Базар»

23-24 червня на території арт-заводу «Платформа» відбудеться благодійна барахолка «Кураж Базар» в стилі хіпі Flower Power. Про це повідомляють організатори на сторінці заходу в Facebook. У планах – зібрати 1 500 000 грн., на які будуть утримувати інклюзивний табір і центр для соціалізації дітей з інвалідністю.

Цього разу зберуться 350 обраних продавців мотлоху і нового житла, які представлять наряди в стилі бохо, товари, що вимагають нового життя, і океани квітів. Разом з ними на барахолці вишикується зоряна алея – торговий ряд з 40 зірок. Продаватимуть речі зі зйомок, фотосесій, кліпів і знакові для себе і своїх шанувальників товари.

На території можна буде зробити фото з відомими хіпі, влягтися в траві, дивлячись в небо, з’їсти улюблене блюдо в халабуді, знайти ідеальне місце для селфі з квітковим вінком на голові, зробити тату або танцювати біля сцени до темряви.

Також буде працювати інклюзивна дитяча зона «Діснейленд» з атракціонами для дітей з інвалідністю, чарівної пісочницею, майстер-класами та активностями на будь-який смак і вік. Серед майстер-класів – арт-заняття з музикою і малюванням, гра на барабанах, плетіння вінків, заняття поезією і спортивні тренування для дітей. У дитячій зоні також працюватимуть волонтери, які зможуть дати батькам відпочити на пару годин і розважать всіх дітей.

Відзначимо, що з червня «Кураж Базар» стане літньою резиденцією Національного художнього музею України, в якому буде проходити ремонт. Уже в найближчі вихідні музей представить експозицію Flower Power з репродукціями робіт, пов’язаних з квітами, і занурить відвідувачів в світ фарб за допомогою VR.

Вхідний квиток на захід коштує 150 грн. Для дітей, пенсіонерів, людей з інвалідністю, учасників АТО – безкоштовно.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також