«Зброя та безпека-2018»: в Києві пройде виставка

У столиці України 9-12 жовтня пройде 15-я міжнародна спеціалізована виставка, в якій близько 500 компаній з 17 країн представлять свої розробки

Цього року київська міжнародна «Зброя та безпека-2018» стане найбільшою за всі роки незалежності України: свою участь у виставці підтвердили близько 500 компаній з 17 країн. У їх числі: США, Туреччина, КНР, ОАЕ, Німеччина, Польща, Чехія, Словаччина, Хорватія, Австрія, Люксембург, Данія, Латвія, Казахстан, Україна.

За традицією останніх років, 15-а міжнародна виставка пройде спільно з 11-м міжнародним авіакосмічним салоном «Авіасвіт-ХХI».

На загальній виставковій площі понад 30 тис. кв.м. буде представлено понад 60 зразків техніки, в тому числі плавзасоби та 11 зразків авіатехніки. На виставку прибудуть офіційні делегації оборонних відомств з 11 країн. За даними організаторів, найбільш потужними зарубіжними експозиціями стануть національні павільйони Польщі, Туреччини і Чехії, також зросла кількість учасників з США.

Можливості ОПК України представлять понад 380 учасників, включаючи 50 підприємств держконцерну «Укроборонпром», а також входять до «Лігу оборонних підприємств України» провідні українські приватні оборонні компанії. Серед них: відомі на світовому ринку ПАТ «Мотор Січ», ДП «Антонов», ДП «Південний машинобудівний завод ім. Макарова», ДП «КБ «Південне», ДП «Івченко-Прогрес», ДАХК «Артем», КП «СПБ «Арсенал», ПрАТ «Завод Кузня на Рибальському».

«Українські учасники представлять результати впровадження стандартів НАТО в виробництво військової продукції і високий експортний потенціал ОПК України», – відзначили в прес-центрі.

За даними організаторів 15-й міжнародної виставки «Зброя та безпека-2018″, очікується, що в роботі виставки візьмуть участь представники керівництва РНБО і українських силових відомств, члени уряду України.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також