У вбитого КОРДом іноземця було декілька паспортів (ВІДЕО)

Після оприлюднення відео проведення спецоперації у Хотянівці  (Вишгородський район Київщини) буде доведено, що співробітники КОРДу мали право застосувати зброю на ураження.

Про це повідомив начальник Київської поліції Андрій Крищенко під час брифінгу. За його словами, під час затримання іноземця, який десять днів тому стріляв у спецпризначенців, йому запропонували здатися. Але він почав чинити опір та поранив з вогнепальної зброї двох силовиків. Тож правоохоронці мали право ліквідувати його. Згодом при огляді місця події було вилучено три пістолети іноземного виробництва, один – із глушником, та магазини до них. Також  силовики вилучили кілька паспортів різних держав на ім’я різних чоловіків.  

Обидва правоохоронці зараз знаходяться у лікарні. Один отримав вогнепальне поранення плеча та передпліччя, інший – непроникаюче поранення грудної клітини. Нині їх здоров’ю нічого не загрожує.

«Першочергове завдання будь-якого поліцейського – затримання правопорушника, а не його знешкодження. Але з’явилася загроза здоров’ю та життю штурмової групи, тож групи прикриття застосували зброю на ураження стрільця», – зазначив командир КОРДу.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у київській поліції дефіцит штату.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також