Кличко запросив киян на тренування

Мер Києва запросив містян приходити на тренування до столичних парків. Про це він написав на сторінці «Кличко – мер» в Facebook.

«Спортивні групи активних мешканців займаються в усіх районах Києва. До тренувань можна долучитися в парках «Перемога», «Наталка», в Куренівському та Партизанської слави, в інших зелених зонах. Багато киян займається спортом і біля Дніпра – на Русанівській набережній, наприклад», – йдеться в повідомленні.

Віталій Кличко уточнив, що місцеві фітнес-тренери із задоволенням діляться з бажаючими секретами, як бути підтягнутими та почуватися бадьоро.

«Знайти групи спорту просто. Вони самоорганізовуються в соціальних мережах, є інформація і на сторінці КО «Київзеленбуд» у Facebook. Тож, поки ще тепло, долучайтеся! Бо Київ – місто активних і спортивних людей!».

Кличко наголосив, що в столиці для вільних тренувань створюються всі умови – оновлюються парки та зони відпочинку, встановлюються нові спортивні майданчики, тренажери, облаштовуються бігові та велодоріжки.

.

Друзі! Я захоплююся киянами, які знаходять час і натхнення займатися спортом. Все більше мешканців столиці збираються в парках та зонах відпочинку, зранку чи ввечері, аби потренуватися на свіжому повітрі. – Для здоров"я і бадьорості, для гарного настрою.-:)Спортивні групи активних мешканців займаються в усіх районах Києва. До тренувань можна долучитися в парках «Перемога», "Наталка", в "Куренівському" та «Партизанської слави», в інших зелених зонах. Багато киян займається спортом і біля Дніпра – на Русанівській набережній, наприклад.Місцеві фітнес-тренери із задоволенням діляться з бажаючими секретами, як бути підтягнутими та почуватися бадьоро. Знайти групи спорту просто. – Вони самоорганізовуються в соціальних мережах, є інформація і на сторінці КО "Київзеленбуд" у Facebook. Тож, поки ще тепло, долучайтеся! Бо Київ – місто активних і спортивних людей! І ми створюємо для цього всі умови – оновлюємо парки та зони відпочинку, встановлюємо в них нові спортивні майданчики, тренажери, облаштовуємо бігові та велодоріжки.

Опубліковано Кличко – мер Субота, 17 серпня 2019 р.

Фото: makeitshow.com.ua

Відео: Facebook/Кличко – мер


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Київ прийматиме міжнародний турнір зі снукеру.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також