Перед Десною на Вишгородщині невідомі встановили паркан

Правоохоронці з’ясовують, хто і на якій підставі обмежив людям доступ до берега річки.

Обурені люди почали писати про це в соцмережах. Відгукнулася народний депутат Ольга Василевська-Смаглюк, і днями  повідомила про те, що Національна поліція внесла в реєстр кримінальних проваджень інформацію щодо загородження набережної Десни в зоні санітарної охорони водойми.

На даний час проводиться огляд місця події за кримінальним провадженням, відомості про яке внесені до відповідного реєстру за фактом самовільного захоплення земельної ділянки, розташованої поблизу річки Десна. Далі буде проводитись досудове розслідування і встановлюватимуться всі обставини і всі особи, причетні до даного правопорушення, – повідомила слідча Вишгородського відділу поліції Вікторія Тимошенко.

У селі Осещина ніколи не бракувало води. Можливо, саме через її надмір, як стверджує ресурс “Легенди України”, свого часу ця територія була непридатною до проживання людей.

По-перше постійні затоплення, а по-друге, була ця місцевість безлюдною. І саме тому тут почали селитися ченці – пустельники. А з часом сюди почали відселяти з великих міст таких, як Київ, Чернігів та інших, людей, хворих на проказу. Через деякий час ці хворі зцілювалися. Ми віримо, що вони зцілювалися завдяки молитвам тих самих ченців – пустельників, вчені стверджують – завдяки цілющим водам річки Десна, багатим на вміст йоду, – зазначає ресурс.

Ще одна легенда  про село також пов’язана з водою, з тим, що навесні здавна Осещину затоплювали води Дніпра і Десни, і людям доводилось прив’язувати до дерев усе своє майно, навіть будівлі.

Нині води в селі теж вдосталь. Адже воно з трьох сторін оточене водами Дніпра, Десни та обвідного каналу Київського водосховища. От тільки з доступом до водойм останнім часом виникають проблеми.

Раніше “Столичний регіон” писав про оперативну інформацію про поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також