У Вишгороді вимагають відновити ярмарки

Про те, що виїзний ярмарок у Вишгороді досі не працює, вирішили нагадати члени ГО “Об’єднання учасників ярмаркової торгівлі Києва”, і провели під стінами адмінбудівлі міста мітинг щодо відновлення виїзної торгівлі.

Вишгородська РДА у своєму повідомленні про мітинг зазначила, що така торгівля здійснювалася тривалий час за рішенням Вишгородської міської ради.

Важливо зазначити, що це місце не облаштоване належним чином для здійснення ярмаркової діяльності. Фактично це майданчик для паркування автомобілів, – звертають увагу в РДА та повідомляють, що з учасниками акції поспілкувався в. о. голови райдержадміністрації Олексій Данчин.

Він роз’яснив правові умови функціонування такого виду торгівлі та відповідно до колективного звернення учасників акції своїм розпорядженням від 15.06.2020 року №281 створив робочу групу з питань вивчення можливості відновлення виїзної торгівлі (ярмаркової діяльності) на території міста Вишгород по вул. Шолуденка.

До складу робочої групи ввыйшли міський голова, відповідні компетентні органи та керівник ГО “Об’єднання учасників ярмаркової торгівлі Києва”, які спільно проведуть обстеження місця проведення виїзної торгівлі на предмет дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.

За результатами проведеної роботи пропозиції будуть розглянуті на засіданні Вишгородської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка колегіально й прийме остаточне рішення.

Вишгородська РДА також запросила до обговорення питання виїзної торгівлі жителів міста. Коментарі не забарилися. Вони діаметрально різні.

Одні жителі міста висловлюються за те, щоб ярмарок працював. Інші ж – не в захваті від відновлення роботи ярмарку.

На Шолуденка завжди бардак. Машини торговців і клієнтів стоять у два ряди, заважають проїзду по одній із магістральних вулиць, люди вискакують на проїжджу частину, перебігають, чим створюється постійна аварійна ситуація. Окрім того, на цьому місці не передбачені санвузли, що може свідчити лише про антисанитарію цього заходу. І якщо другу проблему можна ще якось вирішити, то перша не вирішиться саме через брак місця, – пишуть противники ярмарки.

А директор місцевого ринку “Набережний” Ігор Тихан через соцмережі запросив усіх бажаючих торгувати на цей ринок, зауваживши, що він обладнаний усім необхідним.

Також вишгородці кажуть, що готові підтримати регіональних виробників, які продають власну продукцію, і висловлюють негативне ставлення до перекупників, які торгують товаром за досить високими цінами.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Україні перенесено вступ до військових ВНЗ.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також