Вишгородська райрада просить створити Вишгородський район

На засіданні позачергової 47-ї сесії Вишгородської районної ради було ініційовано альтернативний варіант адміністративно-територіального поділу Київщини.

Районна рада Вишгородщини, зібравшись на позачергову 47 сесію, на порядок денний висунула одне питання – про звернення до народних депутатів України та Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування щодо реформування субрегіонального рівня місцевого самоврядування.

Зокрема, депутати запропонували альтернативний варіант адміністративно-територіального поділу Київщини. Йдеться про створення в області ще одного додаткового району – Вишгородського з центром у місті Вишгород. Прийняте на сесії звернення про це депутати скерували до Комітету Верховної Ради України.

Вишгородська районна рада, висловлюючи думку переважної більшості населення району, вже неодноразово надсилала листи і звернення до інстанцій вищого рівня, наголошуючи на тому, що місто Буча не зможе в повній мірі задовольнити потреби мешканців населених пунктів, що нині входять до складу Вишгородського, Поліського, Іванківського та Бородянського районів, – повідомила Вишгородська районна рада.

22 червня, о 13 годині представники Вишгородського, Іванківського, Поліського та Бородянського районів вирішили зібратися біля парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, аби під час пікетування висловити свою позицію.

Мета заходу – висловити свою позицію щодо питання, яке розглядатиметься на засіданні комітету: створення одиниці субрегіонального рівня, до якої, за рішенням уряду, входитимуть означені райони,  а також частина Макарівського та Києво-Святошинського районів, міста Ірпінь та Буча, – йдеться у повідомленні райради.

Зокрема, у звернення пропонується, щоб Вишгородський, Поліський, Іванківський та Бородянський райони увійшли до Вишгородського району.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що у меча монумента Батьківщина-мати в Києві розтягнули прапор ЛГБТ.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також