На Київщині обрали кращий розвідувальний взвод спецпризначення Нацгвардії

У Міжнародному центрі Національної гвардії України (НГУ), що на Київщині, відбулися змагання розвідувальних підрозділів спеціального призначення. Про це повідомляється на сайті НГУ та на сторінці Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ В/Ч 3070 у Facebook.

Розвідники змагались у вправах з військової топографії, тактичної медицини, подоланні смуги перешкод, знанні прийомів рукопашного бою, а також відпрацювали вправи з бойової стрільби та виконали марш-кидок у повному спорядженні.

Найкращим став розвідувальний підрозділ військової частини 3017-го Східного оперативно-територіального об’єднання (ОТО), командир взводу – офіцер з позивним «Барс».

«Усі команди йшли на рівні й до останнього дня не було зрозуміло, хто стане фаворитом цих запеклих випробувань. Переможець визначився в останній день суперництва. Розрив між призовими місцями склав лише один бал. Я побачив командний дух, взаємопідтримку та витривалість. Усі присутні тут, незалежно від зайнятого місця, – професіонали своєї справи», – сказав під час нагородження переможців начальник відділу розвідки Головного управління НГУ полковник Шаін Клібанський.

3-е місце в змаганнях посів взвод розвідки військової частини 3029-го Південного ОТО, 2-е – розділили взводи розвідки військової частини 3027-го Північного ОТО та 3028-го Західного ОТО.

Фото: ngu.gov.ua, Міжнародний центр підготовки підрозділів НГУ В/Ч 3070


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що у Києві відкриється виставка на честь добровольця АТО Маркіяна Паславського.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також