Губернатор Київщини Бно-Айріян закликав усіх виявити небезпечні для життя готелі

У зв’язку з пожежею та загибеллю відпочиваючих 17 серпня в одеському готелі «Токіо Стар», голова КОДА Михайло Бно-Айріян ініціював перевірку всіх туристичних об’єктів, які розміщують людей і надають послуги відпочинку в Київській області.

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці Михайла Бно-Айріяна у Facebook.

«Також робимо повний аналіз бази платіжок туристичного збору готелів, хостелів тощо, аби зрозуміти, скільки у нас на Київщині є нелегальних або небезпечних об’єктів на кшталт одеського готелю», – йдеться в повідомленні.

Голова КОДА зазначає, що вчора, 22 серпня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, головною темою обговорення якого стало доручення прем’єр-міністра України з позапланового контролю місць відпочинку людей.

Бно-Айріян звернувся до громадян із закликом повідомляти про помічені порушення техніки безпеки:

«Якщо ви бачили / знаєте готелі, які не відповідають нормам, особливо нормам техніки безпеки, пишіть і говорите про них прямо тут. Будемо вдячні», – пише губернатор.

Нагадаємо, що в ніч на 17 серпня 2019 року в одеському готелі «Токіо Стар» сталася пожежа, в результаті якої 9 осіб загинули, ще 9 були госпіталізовані. У поліції заявили про ідентифікацію шести тел. Причиною смерті всіх загиблих стало отруєння продуктами горіння.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про палац, що належить Ахметову.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також