Губернатор Київщини Бно-Айріян закликав усіх виявити небезпечні для життя готелі

У зв’язку з пожежею та загибеллю відпочиваючих 17 серпня в одеському готелі «Токіо Стар», голова КОДА Михайло Бно-Айріян ініціював перевірку всіх туристичних об’єктів, які розміщують людей і надають послуги відпочинку в Київській області.

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці Михайла Бно-Айріяна у Facebook.

«Також робимо повний аналіз бази платіжок туристичного збору готелів, хостелів тощо, аби зрозуміти, скільки у нас на Київщині є нелегальних або небезпечних об’єктів на кшталт одеського готелю», – йдеться в повідомленні.

Голова КОДА зазначає, що вчора, 22 серпня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, головною темою обговорення якого стало доручення прем’єр-міністра України з позапланового контролю місць відпочинку людей.

Бно-Айріян звернувся до громадян із закликом повідомляти про помічені порушення техніки безпеки:

«Якщо ви бачили / знаєте готелі, які не відповідають нормам, особливо нормам техніки безпеки, пишіть і говорите про них прямо тут. Будемо вдячні», – пише губернатор.

Нагадаємо, що в ніч на 17 серпня 2019 року в одеському готелі «Токіо Стар» сталася пожежа, в результаті якої 9 осіб загинули, ще 9 були госпіталізовані. У поліції заявили про ідентифікацію шести тел. Причиною смерті всіх загиблих стало отруєння продуктами горіння.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про палац, що належить Ахметову.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також