Губернатор Бно-Айріян ініціював пошук 25 голів РДА Київщини

Вчора, 19 серпня, очільник Київської області Михайло Бно-Айріян презентував соціальний проєкт, за допомогою якого кожен може подати кандидатуру на пост голови одного з 25 районів Київщини.

Переможців визначатимуть на відкритому конкурсі. Про це нам стало відомо з повідомлення голови КОДА Михайла Бно-Айріяна на сторінці в Facebook.

«Хочу поділитися з вами класною новиною – ми починаємо відбір кандидатів на посади голів районних державних адміністрацій. На мапі адміністративно-територіального устрою Київської області 25 районів. Всі вони матимуть свого керівника, який відповідає за розвиток цього району та за реалізацію (фактично) політики Київської ОДА», – зазначив він.

За його словами, раніше керівників районів призначали переважно за політичним та / або фінансово-економічним обґрунтуванням.

«І не йшлося про відкритий конкурс. Друзі, цього разу все інакше. Ми шукаємо професіоналів. Саме ця якість буде основним критерієм відбору людей на ці позиції. Якщо ви прагнете змінити середовище навколо себе, йдіть на проєкт LIFT. Ми чекаємо тих, хто готовий працювати на справжній результат», – підкреслив він.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про роздуми Дмитра Разумкова щодо зарплати депутатам.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також