У Фастові оголошено конкурс на чотири міські автобусні маршрути

Влада Фастова оголосила конкурс, за результатами якого визначать майбутнього перевізника одразу для чотирьох автобусних маршрутів у місті.

Йдеться про маршрути №4, №13, №21 та №22. Конкурс повинен відбутися до 4 лютого 2020 року. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Фастівського міського ради.

Хочеш дізнаватися новини Фастова першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Зокрема у повідомленні йдеться про те, що конкурс буде проведено строком до 4 лютого 2020 року, його головна мета полягає в обранні перевізника для загальногромадських автобусних маршрутів. Важливість конкурсу не підлягає сумнівам, адже місту потрібні нові автобуси для перевезення громадян.

Довідка: умови організації та проведення конкурсу і вимоги до об’єкта конкурсу затверджені рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.12.2019 року №638.

Маршрути, про які йдеться в повідомленні:

  • №4 – Привокзальна площа – Миронівський парк;
  • №13 – Курган Слави – вул. Незалежності;
  • №21 – Привокзальна площа – вул. Ярослава Мудрого;
  • №22 – Молочна кухня – Ліцей.

Кінцевий термін прийняття документів на конкурс від претендентів – 20 січня 2020 року включно. Засідання конкурсного комітету з визначення перевізників пасажирів автомобільним транспортом загального користування в місті Фастові буде проводитися 4 лютого 2019 року о 10:00 в приміщенні виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою: м Фастів, вул. Соборна, 1, каб.302 (III поверх).

«Столичний регіон» раніше повідомляв про лебедів, що гуляють центром Обухова.

Актуальні новини Київщини у твоєму смартфоні. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також