Пропозиції оренди нерухомості в Ірпені та Буче

Виконком Ірпінської міської ради 8 липня проведе конкурс на право орендувати комунальне майно.

Про це повідомляє сайт міськради Ірпеня.

На конкурс винесені об’єкти:

  1. Частина нежитлового приміщення площею 36,0м² за адресою: м. Ірпінь, вул. Тищенка, 10. Балансоутримувач:Управління освіти і науки ІМР. Ринкова вартість майна відповідно до звіту про незалежну оцінку складає 496422  грн. з урахуванням ПДВ. Примітка: для проведення занять з ментальної арифметики. Початковий розмір річної орендної плати – не менше 100,00 грн./годину.
  2. Частина нежитлового приміщення площею 66,3м² за адресою: м. Буча, вул. Яблунська, 129. Балансоутримувач: Управління освіти і науки ІМР. Ринкова вартість – 832 473 грн. з ПДВ. Примітка: для проведення занять з початкового навчання водіння автомобіля. Початковий розмір річної орендної плати – не менше 100 грн./годину.
  3. Частина нежитлового приміщення площею 18,6м² за адресою: м.Ірпінь, вул.Давидчука, 63-ж. Балансоутримувач: КНП “Ірпінська центральна міська лікарня” ІМР . Ринкова вартість майна – 263 233 грн. з ПДВ. Примітка: для розміщення аптечного пункту.

Початковий розмір річної орендної плати – не менше 8% від вартості приміщення.

  1. Частина нежитлового приміщення площею 16,0м² за адресою: м. Ірпінь, вул. Соборна (парк ім. В. Правика). Балансоутримувач: КП “Ірпіньзеленбуд” ІМР . Вартість майна – 148 046 грн. з ПДВ.Примітка: для здійснення діяльності з прокату товарів для спорту.

Початковий розмір річної орендної плати – не менше 15% від вартості приміщення.

Реєстраційний внесок складає 17 грн та перераховується до цільового фонду міської ради соціально-економічного розвитку міста. Гарантійний внесок у розмірі 10% від суми річної орендної плати перераховується на рахунок виконкому Ірпінської міської ради. Конкурс буде проведено через 30 днів після опублікування інформації в газеті «Ірпінський вісник» за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а (кім. 50). Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі – за 6 днів до проведення конкурсу. Довідки за телефоном – (04597) 63-260.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що кінотеатр «Київ» передано на баланс комунальному підприємству.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також