Учасники АТО отримали квартири у Дарницькому районі

Київська міська державна адміністрації виділили 35 квартир у Дарницькому районі столиці військовим, які брали участь у бойових діях на сході України.

Про це повідомляє сайт Міністерства оборони України. Всі квартири розташовані у новобудові. Їх було придбано коштом міського бюджету. В квартирах зроблено косметичний ремонт, встановлено сантехніку, електроплити, проведена електропроводка та встановлена електрофурнітура, індивідуальні лічильники. Будинок із квартирами для учасників АТО відповідає сучасним стандартам енергоефективності, утеплений, із енергоощадними металопластиковими вікнами.

У подвір’ї облаштовано дитячий майданчик, гостьові автостоянки, проведено благоустрій прибудинкової території та асфальтування під’їзних шляхів і частини вулиці. Проведено нові інженерні комунікації, до яких підключено багатоповерхівку. Також новий будинок має безбар’єрний доступ для маломобільних мешканців і відвідувачів, облаштовані пандуси.

Загалом на квартирному обліку в пільговій черзі на отримання житла перебуває 3283 сім’ї та одиноких громадян – учасників АТО. У вересні планують виділити ще 106 квартир. Впродовж двох років буде добудовано житловий будинок на бульварі Кольцова, там передбачено виділити 388 квартир для учасників АТО. Також у Києві працює програма 50/50, яка допомагає учасникам бойових дій у поліпшенні житлових умов. Зокрема, за цією програмою у Солом’янському районі будують житловий комплекс, у якому передбачено понад 200 квартир для учасників АТО. Крім того, у Голосіївському районі планують збудувати житловий комплекс, у якому також буде передбачено житло для учасників АТО.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що ветеранам АТО-ООС пропонують отримати професію у галузі ІТ.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Євген

    50/50 працює у Києві???? як цікаво… знати б ще де…

Залиште коментар

Читайте також