«Нью-Йорк–Іловайськ»: у Києві відкриється виставка на честь добровольця АТО

В київському Музеї української діаспори відкриється виставка «Нью-Йорк – Іловайськ: Вибір», присвячена добровольцю АТО, громадянину США Маркіяну Паславському. Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

У чотирьох тематичних залах будуть представлені експозиції, які розповідають про життя добровольця:

«…народження в родині вихідців із України, навчання в українській школі, участь в Пласті, становлення світогляду, навчання у військовій академії Вест-Пойнт, служба в 75-у полку рейнджерів США, переїзд в Україну, участь у Помаранчевій Революції та Революції Гідності, служба в добровольчому батальйоні «Донбас», участь в боях проти російсько-терористичних військ, загибель під Іловайськом. На виставці будуть представлені артефакти з фондів Музей української діаспори та Національного музею Революції Гідності».

В окремій залі демонструватиметься тизер фільму «Made in Ukraine. Життя за життя» режисера Олега Ущенка, створений за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

«Також буде презентовано видання «Заклик діяти» – роздуми Маркіяна Паславського про те, як змінити Україну на краще», – говориться на сторінці події.

Виставка триватиме до 20 жовтня 2019 року.

Організатори проекту: родина Маркіяна Паславського, Музей української діаспори, Музей історії міста Києва, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та бійці добровольчого батальйону «Донбас».

Офіційне відкриття музею: 17 серпня о 16:00.

Місце події: Музей української діаспори (станція метро «Арсенальна»).

Режим роботи: 18 серпня – 20 жовтня 2019 року, з 10:00. до 18:00. Вихідний – понеділок, останній четвер кожного місяця – санітарний день.

Вартість квитка: 50,00 грн., пільгового квитка – 25,00 грн.

Пільговий вхід дійсний для учнів, студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.

Безкоштовний вхід для дітей до 7 років, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, родин героїв Небесної Сотні, музейних працівників.

Замовлення екскурсій за тел.: +380 (44) 280-64-18.

Фото: Facebook/Виставка Нью-Йорк–Іловайськ: Вибір. Пам’яті Марка Паславського


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві в вересні відбудуться «Ігри нескорених».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також