У Київраді створили опозицію до Кличка

У Київраді створили міжфракційне об’єднання «Новий Київ». Про це повідомив голова депутатської групи «Київська команда» Сергій Гусовський під час засідання Київради, передає theБабель. 

«Переконаний, що ми зможемо обʼєднати наші зусилля для того, щоб відстоювати сталий розвиток міста Києва, боротися з корупцією, неефективністю та шахрайством», – сказав Гусовський. 

Раніше створення в Київраді нової групи, опозиційної до чинної влади, анонсував нардеп від «Слуги народу», претендент на посаду голови Київської міської держадміністрації Олександр Ткаченко.

Однойменне міжфракційне об’єднання днями також було створено у Верховній Раді, його очолив саме Ткаченко.

Фото: Facebook/Сергій Гусовський

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Олександр Ткаченко готується очолити Київську держадміністрацію.

Коментарі

    Кличко – не идеальниый. Но эти эти резиновые изделия № 2 производства Бени. во главе с Ткаченком озабочены одним – помочь своему патрону закончить разграбление Киева, которое окончательно не успели сделать их предшественники, начиная с Лени-космоса. Кстати спрятавшегося, как и Беня в Израиле, когда против них началось расследование…

    Avatar for Прудникова Александра

    Павел Васильченко

    Крысы всегд убегают с тонущего корабля. Это не оппозиция , это приспособленцы которые надеются под брендом ЗЕ попасть снова в депутаты . Надо опубликовать фамилии дабы не допустить их снова в депутаты Киевсовета. Позорники.

Залиште коментар

Читайте також