У Києві створили петицію щодо гнучкого регулювання швидкості руху (ПЕТИЦІЯ)

Серед столичних автомобілістів знайшлися активні кияни, які зареєстрували на сайті Київміськради петицію. Йдеться про те, аби запровадити гнучке регулювання швидкості по місту.

У чому ж справа? Станом на зараз, а точніше з 1 листопада до 1 квітня, швидкість руху у Києві обмежена 50 км/год. Але автомобілісти кажуть, що це не завжди доречно. Зокрема, є проспекти та вулиці, де у весняно-літній період можна їхати всі 80 км/год.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Автор петиції Олексій Панич вважає, що немає жодних підстав знижувати цю швидкість до 50 на означених переліком вулицях навіть восени та взимку, адже це помітно впливає на пропускну здатність та провокує затори на столичних дорогах.

Крім того, за його словами, безпека та швидкісний режим мають пряму залежність від багатьох чинників, серед яких щільність потоку та час доби, погода та стан асфальтного покриття, наявність відбійника тощо.

Автор петиції впевнений в тому, що встановлювати без урахування погоди та інших чинників на одній і тій же вулиці для всіх смуг ліміт швидкості 31 жовтня ще 80 км/год, а вже 1 листопада 50 км/год, безглуздо. Раціональніше б було запровадити гнучке регулювання, зокрема на таких магістралях, як проспекти Бажана та Перемоги, Набережне шосе та інші. За приклад можна взяти систему, яку встановлено на Бориспільській трасі, де для кожної смуги встановлено граничну швидкість, яка до того ж змінюється внаслідок погодних умов, наявності перешкод для руху тощо.

На момент написання статті петицію підписали 55 осіб. Для розгляду Київрадою вона повинна набрати 10 тис. Віддати свій голос можна за посиланням, для цього залишилося 79 днів.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про найшвидший кросовер у світі, який було помічено у Києві нещодавно.

Хочеш дізнаватися про столичні петиції? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також