Хворих на коронавірус у Києві прийматимуть 7 лікарень (ПЕРЕЛІК)

Для пацієнтів з підозрою на новий коронавірус у Києві облаштовано бази у трьох дорослих і трьох дитячих лікарнях, а також спеціальна база для вагітних.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація на своєму сайті. Бази облаштовано у медичних центрах, персонал яких підготовлений до різного виду епідемій. Це інфекційні відділення в таких медзакладах: Олександрівська клінічна лікарня, Київська міська лікарня № 4, Київська клінічна лікарня № 9, міські дитячі клінічні лікарні №1 та № 2, міська дитяча інфекційна лікарня та Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Загалом у Києві підготовлено 78 боксів  та 482 ліжка, із них 237 ліжок для дорослих, 200 для дітей і 45 для вагітних. Реанімаційні ліжка інфекційних відділень забезпечені апаратами штучної вентиляції легень.

У всіх цих лікарнях є необхідний запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів та дезінфекційних засобів. Підготовлено дві спеціалізованих бригади екстреної меддопомоги для транспортування осіб із підозрою на коронавірус. У КМДА повідомили, що усі швидкі двічі на день дезінфікують, а разі необхідності це будуть робити тричі на добу

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у київську лікарню направили жінку з літака з Італії.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також