У Києві скандал з підрядником, що ремонтував школу

Столичну владу просять вплинути на підрядника КП «Київбудреконструкція», аби він виправив неякісний ремонт в школі № 302 у Києві.

Зокрема, під час виконання своїх зобов’язань підрядник безвідповідально поставився до ремонту даху, що стало причиною затоплення третини площі навчального закладу після сильного дощу, вивело з ладу систему електропостачання, санітарні вузли, бібліотеку та інше.

Депутатка Лариса Дегтярьова закликала у своєму зверненні столичного мера Віталія Кличка вплинути на підрядника, який ще у 2016 році на замовлення Департаменту освіти і науки КМДА почав ремонт у школі №302. Також вона нагадала, що шкоду, нанесену школі дощем через неякісний ремонт, виконавець робіт пообіцяв взяти на себе і відновити все за свій рахунок.

Також пані Дегтярьова зазначає, що незважаючи на обіцянки, вже три роки підрядник не може закінчити ремонт. Так, в одному зі спортивних залів відсутнє освітлення, на вікнах немає захисних сіток, туалети в роздягальнях не працюють, зі стін стирчать дроти без ізоляції, а також залишається безліч інших проблем, що виникли після залиття дощем.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про перевірку закладів громадського харчування у Фастові та її результати.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також