У Києві проти ночі невідомі стріляли по вітринах магазину взуття на проспекті Перемоги (ВІДЕО)

На проспекті Перемоги у столиці невідомі розстріляли взуттєвий магазин. Також перед входом в магазин фарбою на асфальті написано «Москалі».

Внаслідок нічного інциденту постраждали вітрини взуттєвого магазину Carlo Pazolini, що на проспекті Перемоги, 19. Стрілянина сталася в ніч на середу, 13 листопада. Невстановлені особи пошкодили скло вітрини. Ймовірно, за допомогою вогнепальної зброї, оскільки характер пошкоджень вказує на кульові отвори.

На додаток зловмисники вирішили підсилити дію куль та фарбою на асфальті написали «Москалі», натякаючи на російське походження бізнесу. Подробиці події зараз встановлюються. У поліції висловили надію, що встановити зловмисників не складе труднощів, оскільки на будівлі колишнього військторгу розміщено багато відеокамер спостереження.

На проспекте Победы неизвестные расстреляли обувной магазин

В Киеве неизвестные расстреляли витрину обувного магазина "Carlo Pazolini", что на проспекте Победы, 19.http://www.gorodkiev.com.ua/50840-na-prospekte-pobedy-neizvestnye-rasstrelyali-obuvnoj-magazin.htmlПроисшествие произошло в ночь на среду, 13 ноября. Неустановленные лица повредили стекла витрины. Вероятно, с помощью огнестрельного оружия, поскольку характер повреждений указывает на пулевые отверстия.

Опубліковано Город Киев Вівторок, 12 листопада 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» писав про побиття охоронця у столичному супермаркеті.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також