Рої Васильківщини зібрали на тренінг

Вчора, 27 листопада, на базі Калинівського НВК №1 (Васильківський район, Київська область) пройшов навчальний семінар-тренінг для виховання патріотів України.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Цей тренінг є першим кроком у створенні постійно діючих осередків – куренів в загальноосвітніх навчальних закладах Васильківщини з метою розвитку національно-патріотичного напрямку, згуртування учнівської молоді, навчання діяти в надзвичайних ситуаціях та виховання справжнього патріота України, готового стати на захист своєї держави.

Під час тренінгу було висвітлено та опрацьовано: стратегії військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»); шляхи розгортання куреня; форми діяльності куреня протягом року; легенда та традиції куреня; однострій, відзнаки тощо.

«Учасники тренінгу мали змогу визначити виховний ідеал Гри, скласти в роях портрет виховника та представити його, вибрати патрона, емблему тощо та практично проаналізувати вже розпочаті Добрі справи з шкільними роями», – підкреслив голова Васильківської РДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також