У Києві потребує допомоги колектив незвичайної пекарні

Киян закликають допомогти пекарні, де працюють люди з ментальними розладами. Good Bread From Good People – єдина пекарня у Києві, де працюють люди з ментальними розладами.

Місяць тому пекарня закрилася через те, що власник приміщення вирішив використовувати його у іншому напрямку. Отже тепер засновник пекарні просить киян допомогти з орендою нового приміщення. Інформація про це опублікована на сторінці пекарні в соціальній мережі Фейсбук.

Відомо, що для співробітників пекарні вже знайшли нове місце, де вони будуть працювати. Однак це комерційне приміщення, тож за його оренду потрібно платити чималу ціну. Зараз власнику пекарні потрібно оплатити перший місяць і заставну вартість нового приміщення, а також перевезти туди все обладнання зі складу. На все про все потрібно майже 60 тисяч гривень.

Робітники пекарні звернулися за допомогою до киян. Допомогти наразі дуже просто – придбати продукцію пекарні або ж підтримати людей з ментальними розладами безпосередньо. І те, і інше можна зробити не виходячи з дому – на сайті пекарні Good Bread From Good People.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про результати обстеження закладів громадського харчування у Фастові.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також