У Києві на Центральний залізничний вокзал чекають великі зміни (ФОТО)

У Києві на центральний залізничний вокзал чекають великі зміни. Про це повідомив гендиректор «Укрзалізниці» Євген Кравцов на своїй сторінці в Facebook.

«Сучасний, зручний, без хаотично запаркованих автомобілів та стихійної торгівлі. Саме таким я бачу Центральний залізничний вокзал у Києві», – написав він.

За словами Кравцова, вже в найближчі кілька місяців через систему Prozorro буде обрано партнера, який візьме в оренду торговельні площі на Центральному, Південному вокзалі та конкорсі (понад 10 тис. квадратних метрів).

Торговельні точки, що заважають пасажирам або псують інтер’єр, будуть ліквідовані. Натомість зручні та невикористані площі – комерціалізовані. 

Таким чином вокзал буде реконструйовано зсередини. Це значно збільшить доходні надходження «Укрзалізниці»: тут розраховують на зростання в 7 разів. Наразі ж з початку 2019 року вокзал завдав компанії більше 87 млн гривень збитків.

«Чому не робили цього раніше: бо в нас були зв’язані руки політичною бюрократією. Отримали дозвіл – готові до роботи. З цікавого: деякі орендарі мали «контракти» за максимально низькою ціною на 25 років. Тому зараз ще триває робота в цьому напрямі», – розповів Кравцов.

Далі планується реконструювати привокзальні площі, передати частину площ у концесію, й на базі залізничного вокзалу з’явиться торговельно-розважальний центр.

До кінця року всі етапи наймасштабнішої реконструкції представлять на обговорення громадськості.

Фото: Facebook/Євген Кравцов

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на потяг «Київ–Одеса» продали велику кількість квитків–дублів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також