У Києві майже завершили вхідну групу у зоопарку

Фігура жирафа, яку показували киянам у проекті, вже встановлена. Відтепер вхід у Київзоо буде розташовуватися на розі проспекту перемоги та вулиці Зоологічної.

Нова вхідна група з будівлями вже майже готова, також у столичному зоопарку йдуть заплановані роботи. Наразі завершують облаштування універсального вольєру для звірів та птахів, а також будують велике та комфортне приміщення для приматів.

Фігура жирафа має 15 метрів у висоту, тож її вже можна побачити з проспекту Перемоги та парку КПІ. Також можна роздивитися цікаву конструкцію з навісами з дерева. Як кажуть фахівці, до реконструкції зоопарку столична влада підійшла з розумінням європейських стандартів, тож столичний зоо з часом буде не гіршим за інші європейські.

У нових приміщеннях будуть розташовані необхідні адміністративні кабінети. Неподалік від нового входу вже скоро виросте океанаріум, його будують за гроші інвесторів. Також столична влада обіцяє киянам прийнятні умови на фудкортах – тут будуть розташовані заклади фастфуду, а також кондитерські та кафе.

Після завершення робіт з монтажу навісу новий вхід вимостять тротуарною плиткою, а наприкінці проведуть благоустрій території. Фасади вхідної групи ввечері та вночі будуть підсвічуватися.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про оновлення університету ім. Шевченка у Києві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також