У Києві відкрили молодіжний простір на честь «кіборга» Ігоря Брановицького

У Києві на честь «кіборга» Ігоря Брановицького, вбитого в полоні бойовиками, відкрили молодіжний простір «Натрій». Про це повідомляється на сторінці «Книги пам’яті полеглих за Україну» в Facebook.

У назві простору – «Натрій» – закодовано позивний загиблого захисника Донецького аеропорту.

«Чотири роки студенти і команда проєкту неформальної освіти Українська академія лідерства проводили «Благодійний забіг пам’яті «кіборга» Ігоря Брановицького», захисника Донецького аеропорту. На першому забігу було запропоновано акумульовані кошти інвестувати у простір, який би носив ім’я Ігоря», – говориться в повідомленні.

Всього молодь провела чотири забіги, зібравши близько 100 тисяч гривень.

Простір функціонуватиме на базі Молодіжного Центру Громадянської Освіти (МЦГО), він створили задля проведення публічних заходів. Також тут хочуть зробити так звану «гурткову систему», щоб туди змогли прийти молоді люди і запустити, наприклад, молодіжне радіо, зробити свою майстерню.

Ігор Брановицький – народився 25 квітня 1976 року в Києві, український військовий, кулеметник 90-го окремого десантного штурмового батальйону «Житомир» 81-ї десантно-штурмової бригади, учасник війни на Сході України, захисник Донецького аеропорту. Під час оборони ДАП витягнув на собі двох поранених з нового терміналу і повернувся назад, був захоплений у полон. За повідомленнями очевидців, після тортур і знущань у полоні над побратимами добровільно визнав себе кулеметником, якого розшукували бойовики. 21 січня 2015-го року після катувань був застрелений двома пострілами в голову російським терористом «Моторолою».

Ігор Брановицький – Герой України, лицар Ордену «Народний Герой України» (посмертно).

Фото: radiosvoboda.org

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві під час вибуху загинув ветеран АТО, командир легендарної групи «Купол» Віктор Дегтярьов («Сенсей»).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також