У Києві на Печерську пропонують перейменувати вулицю Московську

У мерію звернулися з ініціативою змінити назву вулиці Московської. Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради.

Група киян, що подали петицію, вважає, що змінити назву цій вулиці потрібно було вже давно.

«Пропонується перейменувати вулицю Московську в місті Києві, оскільки РФ є країною-агресором», – наголошується в петиції.

Довідка: аби петиція була розглянута Київрадою, вона повинна набрати 10 000 голосів за 90 днів.

Доєднатися до петиції можна за посиланням.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про спотворену рекламою станцію столичної підземки.

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Сергій Олександрович

    Ідея декомунізації вірна та справедлива, але дивлячись на це я вважаю безглуздим витрачати величезні кошти на виготовлення нових будинкових табличок, перевипуск мап, перевипуск паспортів і т.і., тим більше, якщо Ви забули, ми знаходимось в стані війни і нам потрібні кошти на інше, а ні на безглузді витрати. Пенсіонери вже не можуть звести кінці з кінцями, люди тікають з країни, бо далі так виживати неможливо. А депутатам всіх рівнів немає чим зайнятись, просто внести який-небудь проект. Запропонували б щось дійсно вигідне для українців, – ні “ми” думаємо тільки про те, як набити собі кишеню, відпочити і жити за кордоном, відправити туди своїх дітей. Он даже Луцик спочатку розвалив МВС, потім ГПУ, а потім придбав житло в Англії, а Луциха стало герцогінею. Вважаю, – поки не повернемо смертну кару і не притягнемо винних до відповідальності, – нічого не змінеться. З початку оголошених змін так нікого за корупцію до відповідальності не притягли. А в цілому багатьох з них знаю особисто – било бидлом. Але про що тут казати, ворон ворону око не виклює. Так що дорогі радісно подихайте.

Залиште коментар

Читайте також