Оля Полякова розповіла, як насправді потрапляють до «Віа-гри»

У своєму інтерв’ю Гордону в Києві, Оля Полякова поділилась історією, як їй пропонували потрапити у відомий дівочий гурт, посадивши на коліна.

Відома українська співачка Оля Полякова дала велике інтерв’ю Дмитру Гордону. Діва епатажу багато розповідала про власне дитинство, початок кар’єри, ставлення до Росії та гастролюючих там артистів та, навіть, зробила декілька щирих зізнань.

Артистка розповіла, що однією з її слабких рис характеру в юності було те, що вона не вміла вправно відповідати на пропозиції чоловіків. Полякова зізналась, що якби вона була сміливіше то могла б потрапити в популярний український гурт. Назву гурта Оля не назвала, однак на припущення від ведучого, що він починається на «В», а закінчується на «А», стверджувально засміялась.

Народна зірка щиро зізналась, коли їй було 17, один із продюсерів гурту посадив її коліна та запропонував стати учасницею популярного гурту. Юна Полякова не захотіла там сидіти та відмовилась. На коментар Гордона, щодо особи продюсера, що починається на «К», а потім на «М», Полякова нервова засміялася та попросила не згадувати.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що Ксенія Мішина розповіла про втечу від домашнього тирана.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також