У Києві митники вилучили ритуальний масонський меч (ВІДЕО)

У Києві під час митного контролю вилучили ритуальний масонський меч. Про це повідомляється на сторінці столичної митниці у Facebook.

Це вже третій випадок за останній час, коли київські митники вилучають мечі під час контролю міжнародних поштових відправлень.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Київська митниця вилучила масонський ритуальний меч в посилці

⚡️Київською митницею вилучено масонський ритуальний меч🗡 🔥Втретє за останній час під час митного контролю міжнародних поштових відправлень київські митники вилучають мечі⚔️.Цього разу меч з рукояткою загальною довжиною 90,7 см, що був вилучений під час перевірки поштового відправлення із США, експертами визначено як довгоклинкову холодну зброю колючої дії.Дана зброя подібна за зовнішнім виглядом до масонських мечів, поширених в США в XIX-XX століттях.В митній декларації цю холодну зброю відправник назвав сувеніром.Холодну зброю, заборонену до пересилання у міжнародних поштових відправленнях без дозвільних документів, вилучено.📌Складено протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України. ✌️Нагадаємо, що в двох попередніх випадках працівники Київської митниці Держмитслужби виявили середньовічний палаш довжиною 83 см XVI-XVII ст. та скіфський меч довжиною 35 см VII-VI ст. до н.е., які експертами віднесено до історичних та культурних цінностей.Свідоцтв на право вивезення даних культурних цінностей – палаша, який прямував до Великобританії, та меча, якого відправляли до Румунії, – не було.Старовинну зброю було вилучено за протоколами про порушення митних правил.#Київська_митниця_Держмитслужби #контрабанда #ХолоднаЗброя #ПоштовіВідправлення

Опубліковано Київська митниця Держмитслужби Вівторок, 3 березня 2020 р.

Меч із руків’ям, загальною довжиною 90,7 см, вилучили під час перевірки поштового відправлення із США. За зовнішнім виглядом він подібний до масонських мечів, поширених у цій країні в XIX-XX століттях.

У митній декларації відправник назвав холодну зброю сувеніром. Але це йому не допомогло. Холодну зброю, заборонену до пересилання у міжнародних поштових відправленнях без дозвільних документів, вилучено. Складено протокол про порушення митних правил.

Фото: скріншот з відео

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що прикордонники бачитимуть київських пасажирів наскрізь.

Всі новини Києва у твоєму телефоні! Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також