У Києві на проспекті Науки кияни перекрили дорогу (ФОТО, ВІДЕО)

У Києві знову акція протесту. На проспекті Науки зібралися люди, що проживають у так званих будинках Войцеховського. Дорогу перекрито, киян попереджають про необхідність обирати інші маршрути.

Нагадаємо, що подібну акцію кияни проводили 3 вересня, але, як тепер відомо, її результати не покращили ситуації. У будинках по вул. Ракетній відсутні необхідні міські комунікації, тож люди не мають умов для нормального життя.

пр.Науки зараз. Об'їзжайте!

Опубліковано Viktoriia Shador Четвер, 26 вересня 2019 р.

Робоча група, що була створена 3 вересня, не вдовольнила киян, саме тому вони вирішили повторити акцію та привернути увагу до своїх проблем.

Акція протесту на Пр. Науки прямо зараз- доведені до відчаю люди, перекрили рух)) Новобудова в ЖК Олімпійський не має води і електрики)) влада реагує поліцією. ТЧК. А де ті, що дозволили будівництво?!

Опубліковано Стеллою Красовською Четвер, 26 вересня 2019 р.

На місті є поліція, деякі кияни кажуть, що змогли проїхати, але в цілому ситуація ускладнена.

Не добрий ранок видався для водіїв, які хотіли проїхати по проспекту Науки. Тут сьогодні з самого ранку по пішохідному переходу ходять мітингарі, які вклали кошти у недобросовісного забудовника…

Опубліковано Киев Оперативный Четвер, 26 вересня 2019 р.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про петицію щодо руху фур на трасі Житомир-Київ.

Коментарі

    До Черненка Дмитрия. Що означає фраза
    “не надо покупать изначально незаконное жилье”?! Люди можуть просто не знати про Войцехоських та інші обставини. І не повинні. Цим повинні займатися спеціальні органи, щоб не було взагалі таких оборудок. Вони повинні не видавати дозвільні документи на будівництво того, чого взагалі не дозволено бути. Ми за це цим органам сплачуємо податки.

Залиште коментар

Читайте також