У Києві молодик влаштував перегони з 9 автомобілями копів (ВІДЕО)

    -

Новини Києва

У Києві водій влаштував масштабні перегони з поліцією. Про це повідомляється на сторінці «Київ Оперативний» в Facebook.

Водій відреагував на гучні сирени та наказ від поліції «зупинити авто» в гучномовець тим, що натиснув газ.

«Почалася погоня за неадекватним водієм BMW X5 ще на Солом‘янці, де він здійснив зіткнення з іншим автомобілем і почав тікати на шаленій швидкості», – говориться в повідомленні.

Наздогнали порушника майже біля Житомирського КП. У переслідуванні одночасно брали участь 9 автомобілів патрульної поліції з різних районів Києва.

«Ну, і як результат — відмова від проходження тесту на стан сп’яніння (що автоматично дорівнює тому, що водій визнав себе п’яним)», – утонюється в інформації «Києва Оперативного».

Доволі тихий та спокійний вечір середи перервали гучні сирени та наказ «зупинити авто» у гучновець. А почалася погоня за неадекватним водієм #BMW #X5 (#AA9550TX) ще на Солом‘янці, де він здійснив зіткнення з іншим автомобілем і почав тікати на шаленій швидкості. Наздогнали його майже біля Житомирського КП. У переслідуванні порушника одночасно приймало участь 9 автомобілів патрульної поліції із різних районів Києва. Ну, і як результат – відмова від проходження тесту на стан сп’яніння (що автоматично дорівнює тому, що водій визнав себе п’яним).

Опубліковано Киев Оперативный Середа, 2 жовтня 2019 р.

Фото, відео: kyivoperativ.info

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві сталася масштабна ДТП на проспекті Шухевича.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також