У Дніпровському районі Києва незабаром відкриє двері оновлена школа

    -

Новини Києва

У Києві на вул. Хорольскій, 19, що у Дніпровському районі, незабаром відкриють нову школу. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Наразі у приміщенні завершують ремонтні роботи: на даному етапі встановлюють сучасну сантехніку, а також завезли обладнання для спортивних залів. Обов’язковими будуть ще й роботи з благоустрою території.

Як повідомили у прес-службі КМДА, раніше тут була стара (майже сторічна!) будівля. Два поверхи  перетворили на 4, тепер у школі будуть вчитися 36 класів учнів. Перший та другий поверхи розраховані на початкову школу, а 3 та 4 – на середню та старшу. Згідно з проєктом, у школі буде відразу три спортивні зали з різними функціями, басейн та тир, актова зала зі сценою, медблок, їдальня, бібліотека та музей (що розмістять у музеї, допоки невідомо). А для малечі передбачені ігрові кімнати.

Родзинкою школи є її енергоефективність: будівля має свій теплопункт, кожне приміщення (кожен клас) мають датчики температури, що створять нормальну атмосферу для роботи вчителям та дітям. Для економії електроенергії встановлюють тільки енергоефективне обладнання і LED-освітлення.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про чистку водойм на Софіївській Борщагівці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також