У Києві на території Бабиного Яру з’явиться сучасний інфоцентр

    -

Новини Києва

Інфоцентр у Бабиному Яру буде присвячено розстрілам та Голокосту, там буде зібрано всю інформацію задля збереження пам’яті про ці страшні події на довгі роки. 

Зараз це урочище є меморіальним комплексом. Головна мета його існування – нагадувати людям про ту трагедію, що трапилася 78 років тому. А зовсім скоро на території Бабиного Яру з’явиться сучасний з точки зору оздоблення інформаційний центр.

Нова експозиція буде створена з урахуванням всіх останніх інженерних та технічних ідей та буде «спілкуватися» з відвідувачами завдяки сенсорним та візуальним відчуттям.

З’явиться новий центр вже восени цього року. Окрім розповідей про трагедію в Бабиному Яру, також буде повідомляти новини про створення Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» у Києві. В даний момент місце розташування нового центру невідомо. Його повинна запропонувати робочу групу з урахуванням оцінки технічних характеристик проекту-переможця. Сам же інформаційний центр діятиме до відкриття Меморіального центру Голокосту в Бабиному Яру, відкриття якого заплановано на 2023 рік.


Раніше «Столичний регіон» писав про «БібліоХаб», що незабаром з’явиться на Троєщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також