Як Київ відсвяткує Дні Європи, що розпочнуться вже у п'ятницю

Як Київ відсвяткує Дні Європи, що розпочнуться вже у п'ятницю

17 травня в столиці почнуть святкувати Дні Європи в Україні. Серед яскравих святкових заходів – оригінальний історичний перформанс про життя внучки Великого князя Київського Ярослава Мудрого з непростою назвою «Едігна. Дочка Анни Київської та Генріха I. Початок славного служіння».

Організатори запрошують на виставу киян та гостей столиці зі всієї України. Незважаючи на специфічність даного перформансу, організатори розраховують залучити багато глядачів, а сама вистава сподобається всім, хто прийшов, незалежно від їх віку та соціального статусу.

Відбудеться перфоменс на Михайлівській площі, початок заплановано на 17:00. Вхід для всіх глядачів  вільний. Організатори обіцяють гостям видовищне та інформативне історичне шоу.

Робота над постановкою велася за участю провідних зірок українського культурного простору, а головні ролі зіграють популярні українські актори театру і кіно – Ірма Вітовська-Ванцев та Анастасія Блажчук. У центрі сюжету вистави  доля Едігни, онуки Ярослава Мудрого. В історії їй відведено небагато місця, тому перформанс обіцяє стати для глядачів цікавим та пізнавальним.

Але цим святкування Днів Європи в столиці тільки починається! 19 травня на Софіївській площі відбудеться великий open-air концерт класичної музики. В рамках заходу сучасні українські музиканти виконають найвідоміші твори класиків  Моцарта, Верді, Россіні, Лисенко, Бетховена тощо.

Початок заходу – о 19:30, вхід на концерт також вільний.

На open-air на Софіївці очікується поява почесних іноземних гостей – дипломатів країн Євросоюзу.


Раніше «Столичний регіон» писав про колекцію старовинних годинників, яку можна роздивитися у столиці.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *