Столичний ботанічний сад ім. Фоміна почистять від сміття та модернізують до 180-річчя

Оновлення ботсаду проходять в рамках всеукраїнської волонтерської акції. Облаштувати центральну алею одного з найпопулярніших українських ботанічних садів планують вже до кінця червня.

На його алеях з’явиться автономне освітлення – встановити планується 23 ліхтаря на сонячних батареях. Монтажем «екологічних» ліхтарів займається великий енергетичний холдинг ДТЕК. У холдингу розповіли, що установка таких освітлювальних приладів не тільки зробить ботанічний сад більш доступним, безпечним та комфортним для відвідувачів, але й дозволить заощадити чималі гроші на електроенергії. За даними ДТЕК, щорічно сонячні ліхтарі дозволять Ботанічному саду ім. Фоміна економити понад 50 тис. гривень.

В рамках проекту з благоустрою ботсаду також проводиться його масштабне прибирання – виключно на волонтерських засадах, в рамках акції «Чисте місто». На території ботанічного саду вже стоять пофарбовані лавки та урни, встановлені нові сміттєві баки, висаджені свіжі рослини, а сухі гілки та інше сміття прибрані та утилізовані.

Довідка: акція «Чисте місто» проводиться щорічно в різних населених пунктах країни протягом останніх семи років з ініціативи енергетичного холдингу.

У ДТЕК заявляють про своє прагнення до того, щоб Київ був екологічно чистим та комфортним містом, в якому для цього будуть використовуватися всі доступні сучасні технології. На своєму старті акція проводилася як звичайний суботник. У компанії вважають, що концепція smart city, до якої прагнуть найбільші мегаполіси світу, починається з малого – з прибирання територій та заміни обладнання старого зразка на нові, екологічно чисті, що живляться від джерел відновлюваної енергії.


Раніше «Столичний регіон» писав про цілодобове чергування у лісах столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також