Макарівчани проти птахофабрики

 

Вчора, 21 грудня, в районній державній адміністрації Макарівського району (Київська область) відбулось публічне обговорення.

Йшлося про намір «Макарівської птахофабрики» ПНВК «Інтербізнес» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Основними учасниками обговорень стали жителі смт Макарів, зокрема жителі вул. Першотравнева, де і розташоване підприємство, та навколишніх вулиць. Громада критично висловилася з приводу того, що птахофабрика знаходиться у житловому масиві, де розміщені дитячий садок  і Макарівський НВК “Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія.

До того ж відстань від пташників до найближчої житлової забудови складає 95 м. За їхніми словами, у весняно-літній період відчинити вікна у помешканнях, чи провести час на подвір’ї було нестерпно, у зв’язку з неприємним запахом від фабрики. Також значно змінився хімічний склад питної води у колодязях навколишніх приватних помешкань з перевищенням вмісту шкідливих речовин. Почастішали випадки погіршення стану здоров’я як дорослого населення, так і дітей.


Висновок громадських обговорень: громада проти надання дозвілу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел “Макарівської птахофабрики” ПНВК «Інтербізнес».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також