«Слуги народу» вимагають від Зеленського втрутитися в переговори в Мінську

Народний депутат від «Слуги народу» Микита Потураєв з групою колег направився в Офіс Президента (ОПУ) в Києві для консультацій щодо спільного звернення до очільника держави. Про це пише «Апостроф».

Раніше Потураєв оприлюднив на своїй сторінці у Facebook повідомлення про те, що не може не звернути увагу на низку подій навколо переговорів з Російською Федерацією.

«Поділяємо стурбованість громадськості заявами різних посадових осіб щодо можливості відновлення постачання води до окупованої Автономної Республіки Крим; неприйнятними заявами про те, що на сході України відбувається внутрішній конфлікт та ін.», — написав він.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Також нардеп висловив обурення щодо схваленого представниками України в рамках Тристоронньої контактної групи рішення про створення Консультативної ради, до якої на рівних правах увійдуть представники України та окремих районів Донецької та Луганської областей України як сторони консультацій.

Потураєв нагадав, що саме РФ здійснює тимчасову окупацію територій в Донецькій та Луганській областях, а відтак українське законодавство унеможливлює визнання в будь-якій формі будь-яких органів влади так званих ЛНР, ДНР, ОРДЛО тощо.

«Усі переговори щодо забезпечення прав та інтересів громадян України, а також щодо припинення збройної агресії повинні вестися винятково з Російською Федерацією та її представниками. Легітимність представників так званих ОРДЛО може бути визнана лише в тому разі, якщо вони призначені законними представниками України чи законними органами влади нашої держави», — написав народний обранець.

Він закликав Президента Зеленського повернути переговори в Мінську в правову площину України. 

До заяви народного депутата долучились його колеги Дмитро Гурін, Андрій Мотовиловець, Єгор Чернєв, Ганна Бондар, Олена Шуляк, Олександр Аліксійчук, Єлизавета Ясько, В’ячеслав Рубльов, Дмитро Кисилевський, Дмитро Чорний, Вікторія Подгорна, Гео Лерос, Олександр Ткаченко та інші.

Фото: inforesist.org

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Зеленський дозволив іноземним військам тренуватися в Україні.

Хочеш новин без цензури? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також