У Києві на Троєщині поліцейські заштовхали водія в Prius (ВІДЕО)

У соцмережах поширюється відео з дивною поведінкою співробітників поліції. Подія сталася на столичній Троєщині сьогодні вранці.

Про це написали у пабліку dtp.kiev.ua в Facecbook.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion    

«Добрий ранок. О 09:00 біля Маяковського, 17 сталася наступна ситуація. Патруль зупинив автомобіль Тойота, двоє поліцейських витягли водія, заламали, засунули в автомобіль, включили мигалки, розгорнулися через подвійну і поїхали. Коли його в наручниках посадили в машину, підійшли очевидці і стали цікавитися про подію. Проігнорувавши всі питання, не відкриваючи вікно автомобіля, поліцейські дали по газах і поїхали. Машина залишилася стояти відкритою на аварійках», – повідомляється в соцмережах.

Свідки подій були здивовані. Обставини затримання чоловіка уточнюються.

Доброе утро.В 09:00 возле Маяковского 17 произошла следующая ситуация.Патруль остановил автомобиль тойота, двое полицейских вытащили водителя, заломали, засунули в автомобиль, включили мигалки, развернулись через двойную и уехали.Когда его в наручниках погрузили в машину подошли очевидцы и стали интересоваться о произошедшем. Проигнорировав все вопросы, не открывая окно автомобиля, полицеские дали по газам и уехали. Машина осталась стоять открытой на аварийке.

Опубліковано dtp.kiev.ua Середа, 4 березня 2020 р.

Раніше «Столичний регіон» писав про скандал з евакуацією автівки матері дитини з особливими потребами.  

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також