Школярі у Києві створили робота і апарат для незрячих бійців

У середу, 21 листопада, в Києві в Міжнародному виставковому центрі стартувала виставка інноваційних технологій майбутнього Innovation Market

Школярі та студенти представляли свої проекти перед досвідченими науковцями та потенційними інвесторами. Це міжнародна виставка, яка проходить з метою розвитку сфери економіки, освіти, фінансів, банків і екології. Третій Міжнародний форум проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерств економічного розвитку і торгівлі, освіти і науки, а також Національної академії наук України.

Мета – допомогти людям, у яких є креативні та інноваційні ідеї або рішення розвивати свої проекти, знаходити на них фінансування і, в подальшому впроваджувати їх в економіку України. Тобто, це відмінний шанс для тих, у кого є ідеї, знайти гроші, а для тих, у кого є фінанси, знайти, куди їх вкласти.

Головною родзинкою була презентація різних проектів. Розробники охопили безліч сфер: робототехніку, нанотехнології, біоінженерію, аграрну і багато інших. Хтось показував тільки ідеї і начерки, а деякі учасники демонстрували повністю готові проекти, які можна відразу брати і запускати у виробництво.

На виставці проходив конкурс від IP Марафон серед молодих новаторів. Експертне журі обрало переможців за кількома основними критеріями. Вони оцінювали проекти за кількістю і якістю виконаної роботи, чи закінчений він, цікава і корисна ідея і наскільки вона нова.

Також в зонах для спікерів можна було відвідати безліч цікавих лекцій від фахівців представлених сфер. Виступали люди, які розповідали про програми навчання закордоном – наприклад, Erasmus + і eTWINING. У форумі брали участь школярі, студенти, члени Малої Академії Наук, а також автори різних стартапів, ідей і розробок з усіх куточків України. Крім цього, величезну експозицію представили литовські інноваційні компанії.

Виставка триватиме до 23 листопада. Не втрачайте свій шанс побачити українських роботів на власні очі, познайомитися з 15-річними геніями і послухати про те, які державні та міжнародні програми для підтримки бізнесу існують.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також